Про Нас
Давайте знайомимося з найкращим салоном Лазерної Епіляції у Полтаві.
Нас легко знайти на карті, і добиратися до нас також зручно. Головний орієнтир – гарні ніжки на стенді біля входу, саме такі, якими ви зможете похвалитися після відвідин нашої студії :-)

Наш центр лазерної епіляції у Полтаві відкрився у січні 2018 року. Гарний свіжий ремонт, нові меблі, стильне оформлення - саме такою зустріне вас студія Лазер Бар. До послуг клієнтів надається 3 просторі добре обладнані кабінети. Біля стійки адміністратора на вас чекає зручний диван і телевізор, тому якщо ви прийшли раніше призначеного часу, нудьгувати і нудитися очікуванням не доведеться.

Чомусь у нас так заведено, що чим менше місто, тим гірший рівень сервісу. Салон Лазер Бар із цим абсолютно не згоден! Ми переконані, що лазерна епіляція у Полтаві може проводитись на такому ж високому рівні, як у столиці. Саме тому ми так багато уваги приділяємо дрібницям. На вході в салон вас зустріне приємна дівчина-адміністратор, яка покаже, де можна роздягнутися і помити руки, запропонує чашку кави та проведе до кабінету, де проходитиме процедура. У нашій студії ви знайдете зручні кушетки з фірмовими чохлами та рушниками, які видаються кожному клієнту індивідуально. У вашому розпорядженні також фірмовий халатик на випадок, якщо під час процедури потрібно вийти, та окуляри, які захистять ваші очі під час лазерної епіляції бікіні або ніжок.

Звучить заманливо? Тоді не варто відкладати мрії! Запрошуємо вас до Лазер Бару у Полтаві, ми точно знаємо, чим вас здивувати та порадувати!
Салон лазерної епіляції Лазер Бар знаходиться в центрі Полтави, що на вулиці Стрітенська, 18.
Приходьте
На першу пробну процедуру
Зі знижкою -50%
Або можете записатися до нас на БЕЗКОШТОВНУ консультацію. Розкажемо про ваш тип волосся і зробимо вам кілька пробних спалахів, щоб ви переконалися у безболісності процедури
-50%