Апарат Alex Plus System – це олександритовий лазер, у Полтаві таку модель можна знайти лише у нашому салоні Лазер Бар. Це відмінний помічник у боротьбі з небажаним волоссям, і це доводять численні позитивні відгуки про олександритовий лазер. Його головна особливість полягає у високій ефективності, з ним лазерна епіляція бікіні, ніг та будь-якої іншої зони проводиться з кращим результатом.

Клієнтам, які вибирають Alex Plus System, доступні такі переваги олександритового лазера:

- безконтактна епіляція. На апараті передбачено спеціальну насадку, завдяки якій кристал не контактує зі шкірою. Як результат – клієнт не отримує опіків чи подразнень, навпаки, стан шкіри після процедури покращується;

- відчутний результат. Після кожного спалаху на олександритовому лазері можна побачити миттєвий результат. Якщо волосинка має характерний вигляд, то фолікул гарантовано видалено. Така властивість апарата Alex Plus System дозволяє швидко визначити, чи підходить вам модель лазера;

- багатофункціональність. Лазерна епіляція в Полтаві проводиться переважно на темному волоссі, проте александритовий лазер може впоратися також зі світлим і пушковим волоссям.

Серед недоліків олександритового лазера деякі клієнти називають досить болючі відчуття. Однак під час процедури на апараті Alex Plus System, який пропонує наша студія лазерної епіляції у Полтаві, ви відчуєте лише невелике поколювання. Якщо шкіра дуже чутлива, майстер запропонує додаткове знеболювання, тому переживати в жодному разі не варто.

Епіляція олександритовим лазером, швидше за все, вимагатиме менше процедур, хоча це питання все ж таки індивідуальне. Вартість лазерної епіляції залежить від зони, актуальні ціни можна знайти у відповідному розділі. І не забудьте заглянути на сторінку з акціями, можливо, на вас чекають приємні знижки.

Так само як і Magic EIS System, Alex Plus System – це апарат-гібрид, який є не тільки олександритовим лазером, але й має систему SHR, яка дозволяє за короткий термін відпрацювати великі ділянки, а також підходить володаркам смаглявої шкіри та тонких світлих пушкових. волосся. Технологія абсолютно безпечна, екологічна і дає 100% результат у боротьбі із зайвою рослинністю на обличчі та тілі.

ALEX Plus System
Приходьте
На першу пробну процедуру
Зв знижкою -50%
Або можете записатися до нас на БЕЗКОШТОВНУ консультацію. Розповімо про ваш тип волосся і зробимо вам кілька пробних спалахів, щоб ви переконалися у безболісності процедури.
-50%